saharok

Журнал СахарОК

СахарОК – це не просто інформаційний ресурс, на якому концентрується максимум корисної інформації про цукровий діабет. Це ще й велика спільнота друзів-сподвижників, які діляться своїми знаннями про діабет, дають поради, засновані на власному досвіді боротьби з захворюванням і підтримують друг друга. СахарОК – це діабет-допомога у всіх аспектах! На нашому сайті – все про те, що таке цукровий діабет, які бувають типи цукрового діабету, перші ознаки діабету у жінок, чоловіків та ознаки цукрового діабету у дітей, новини сфери діабетології, все про правильне харчування та сотні діабетичних рецептів, заснованих на його принципах, фізична активність при ЦД і багато іншого. Також на сайті розміщені всі випуски яскравого журналу про діабет СахарОК. Їх можна скачати безкоштовно і в будь-який момент ваш маленький помічник з головними підказками буде під рукою. Звичайно, діабет диктує свій, особливий, спосіб життя і наш ресурс створено для того, щоб кожному з великої діабетичної сім’ї було простіше контролювати хвороби, досягти оптимальної компенсації та радіти життю. СахарОК – все про цукровий діабет!
На сторінках журналу як пацієнти, так і спеціалісти в сфері медицини та фармакології, можуть знайти корисну інформацію, подану в доступному і яскравому форматі.
В кожному номері журналу “СахарОК”:

  • актуальна інформація про захворювання
  • новини діабетології та новітніх медичних розробок
  • поради від спеціалістів ендокринологів, хірургів, дієтологів, фітнес та веленес фахівців
  • рецепти дієтичних страв

Яскравість і різноплановість контенту забезпечують додаткові опції спілкування – постійні конкурси, спецпроекти та експерименти в рамках проекту, інтерв’ю з вітчизняними та закордонними зірками, пов’язаними з діабетом та здоровим способом життя.
СахарОК знають не тільки в Україні – журнал читають більш ніж в 40 країнах світу.
Подивитись каталог випусків журналу або завантажити їх в PDF-форматі на сайті журналу СахарОК (сахарок.com).
Хочеш знати все про цукровий діабет та як вберегтися від нього – читай журнал СахарОК!