3001_1

Журнал Домашній кардіолог

Домашній Кардіолог – інформаційна платформа, присвячена питанням здоров’я серця і судин, та профілактики захворювань. Більше 3-х років ми випускаємо щомісячний онлайн журнал, наповнений матеріалами на тему проблем і патологій серцево-судинної системи. На сайті – ще більше корисної та різнобічної інформації – добірки найкращих матеріалів за всю історію проекту.
Над створенням ДК працює ціла команда медіа-професіоналів. Також до створення контенту на постійній основі залучаються авторитетні фахівці медичної, фармакологічної галузі та напрямків дієтології.
На нашому ресурсі ви знайдете: актуальні факти і новини сфери медицини; корисні поради від експертів галузі ендоваскулярних захворювань, суміжні спеціальності; інформацію про сучасні дослідження і досягнення фармакології, методи лікування серцево-судинних захворювань, новітні розробки медичного обладнання; рекомендації на кожен день відносно фізичної активності і раціонального, здорового харчування; рецепти корисних страв; історії з життя наших читачів, які перемогли хворобу ССС – поради і рекомендації пацієнтів.
Авторські блоги і експерименти на ресурсі “Домашній Кардолог” дають можливість кожному читачеві, відвідувачеві сайту або учаснику груп в соціальних мережах відчути себе частиною великого колективу редакції.
Журнал “Домашній Кардіолог” також виходить у пресі. Учасники міжнародний кардіологічні симпозіуми, конференції, з’їзди та виставки традиційно отримують наш журнал в якості вкладення-подарунку. Також під такі події ми готуємо спеціальні випуски тематичної спрямованості, з максимально профільним наповненням. “Домашній Кардіолог” – однаково цікавий і корисний як пацієнтам, так і лікарям. Спасибі, що Ви з нами!
В кожному номері:

  • актуальні медичні факти
  • корисні поради від експертів галузі едоваскулярних захворювань
  • об’єктивно про досягнення світової фармакології та найновіші розробки медичного устаткування
  • захоплюючі історії від читатчів та рекомендації на кожен день
  • спорт і дієта: “Домашній кардіолог” вчить здоровому способу життя
  • рецепти корисних страв

Здоров’я доступне для читачів в один клік. Журнал робить більш простим і швидким пошук інформації з будь-якого питання стосовно серцево судинної системи. Конкурси, експерименти та блоги дають можливість кожному читачу відчути себе частиною колективу і роблять спілкування з виданням продуктивним та емоційним.