20.ua

20.ua – це бізнес-довідка №1 з оцінками та реальними відгуками. На сайті представлено актуальну інформацію про заклади, підприємства, компанії міста Вінниці, Тернополя, Житомира та Хмельницького. Ви зможете ознайомитися з описом діяльності компаній, адресою, контактними даними.
Завдяки простому зручному каталогу знайти для себе те, що потрібно, дуже легко – всі послуги розділено на категорії (здоров’я, навчання, розваги, туризм тощо).
На сайті можна залишати свої відгуки, враження, застереження та ставити оцінки. Саме з цих оцінок-відгуків складається рейтинг компаній міста. Якщо Ви не можете вирішити, до якого фітнес-центру, ресторану або магазину піти – Вам допоможе сайт 20.ua, бо він надає можливість обрати справді надійного виконавця або постачальника, якого рекомендують самі ж споживачі. Саме тому 20.ua є унікальною “народною” бізнес-довідкою – оцінки і відгуки користувачів ми ставимо на перше місце.
Вам є, що сказати про установи або заклади, в яких бували Ви? Хочете поділитися інформацією про нотаріуса або лікаря, клінінгову компанію або аудиторську фірму? Приєднуйтесь до нас – пишіть відгуки та ставте оцінки. Так Ви допоможете іншим зробити правильний вибір. Тільки завдяки Вам ми зможемо скласти об’єктивний та чесний рейтинг кращих закладів у Вінниці.
20.ua – це довідка, побудована на реальних відгуках!

20