ЗАГАЛЬНА УГОДА МІЖ РЕДАКЦІЄЮ ГАЗЕТИ “RIA” ТА ЇЇ КЛІЄНТАМИ

ЗАГАЛЬНА УГОДА МІЖ РЕДАКЦІЄЮ ГАЗЕТИ "RIA" ТА ЇЇ КЛІЄНТАМИ ЩОДО ОГОЛОШЕНЬ

 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.0. Клієнт – фізична, або юридична особа, яка має бажання розміщати на сторінках газет оголошення чи прайс-стрічки.

1.1. Вся інформація, призначена для публікації в газеті “RIA", приймається на підставі повної взаємної довіри.

1.2. При будь-яких обставинах відповідальність за достовірність будь-якої інформації (включаючи всі види оголошень та реклами) несе тільки особа, яка подала її.

1.3. Читач – фізична, або юридична особа, яка бажає скористатися  опублікованою інформацією, попереджається про необхідність проведення ретельної перевірки фактів, викладених в опублікованій інформації, перед тим, як укласти певні угоди.

1.4. Газета "RIA" знімає з себе всю відповідальність перед подавцями інформації (включаючи оголошення), читачами та особами, які користуються інформацією, що публікується, за будь-яку шкоду, завдану в результаті будь-яких обставин, які виникли внаслідок надання інформації юридичними та фізичними особами для публікації в газеті "RIA".

1.5. Оголошення приймаються  і публікуються винятково на розсуд газети "RIA". Будь-яке оголошення може бути відредаговано і класифіковано так, як газета "RIA" вважає за необхідне.

1.6. Клієнт гарантує, що вхідні дзвінки на номери телефонів, що зазначені в оголошеннях, чи прайсах, не є платними за спеціальним (підвищеними тарифами). В іншому випадку Клієнт зобов'язується навести в оголошенні повну інформацію про вартість вхідних дзвінків. У випадку порушення зазначеного, Клієнт зобов'язаний відшкодувати усі збитки, спричинені Виконавцю (редакції газети “RIA”) та/або третім особам.

1.7. Тільки в тому випадку, якщо Клієнт з усіма пунктами цього положення згодний, він може користуватися послугами з розміщення оголошень у газеті "RIA".


2. ПРАВИЛА ПОДАЧІ ОГОЛОШЕНЬ ТА ПРАЙСІВ

2.1. ВИЗНАЧЕННЯ:

ОДНЕ ОГОЛОШЕННЯ — текст (не включаючи телефону до 30 знаків) до 80 (160 — при сплаті подвійного тарифу) знаків.

ОДНЕ ОСОБЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ — заголовок до 20 знаків, текст до 80 знаків (160 — при сплаті подвійного тарифу), телефон, або адреса до 30 знаків.

ОДНЕ ФОТООГОЛОШЕННЯ — фотографія (CМYK, 23мм*17мм, 300 dpi), чотири стрічки тексту до 27 знаків в кожній, телефон, або адреса до 16 знаків.

ОДИН ПРАЙС — найменування товару (до 33 знаків), ціна, телефон до 11 знаків.

КРАЩА ПРОПОЗИЦІЯ — найменування товару (до 20 знаків), телефон до 11 знаків.

Кожний Клієнт повинен придбати медіа-картку “RIA” номіналом від 15 гривень. 15-гривнева картка дійсна 1 місяць з моменту ії першого використання – активації. АКТИВАЦІЄЮ медіа-картки “RIA” вважається дата прийому на неї першого оголошення, або дата подачи за допомогою цієї картки іншої інформації. Збирати газети і вирізати купони для подачі оголошень не потрібно. Після цього Клієнт може подавати платні та безкоштовні оголошення за багатоканальним телефоном 555-111, або 555-135 з 8.00 до 24.00.

2.2. У ВІВТОРОК, СЕРЕДУ, ЧЕТВЕР, П`ЯТНИЦЮ, СУБОТУ, НЕДІЛЮ одній особі (фізичній чи юридичній) можна подати для публікації в газеті "RIA" одне оголошення чи один прайс (крім рубрик: 5, 6, 9.1, 19, 24, 25 та 26) БЕЗКОШТОВНО (послуга категорії “А”), подзвонивши за багатоканальним телефоном 555-111 з 8.00 до 24.00 та назвавши секретний номер медіа-картки “RIA”, на якій є не менше 15 гривень. При цьому з медіа-картки “RIA” гроші не списуються. В продажу є медіа-картки “RIA” від 15 до 10000 грн.

2.3. Якщо Клієнт має бажання У ВІВТОРОК, СЕРЕДУ, ЧЕТВЕР, П`ЯТНИЦЮ, СУБОТУ, НЕДІЛЮ, ПОНЕДІЛОК подати більшу кількість оголошень або прайс-листів (а також в рубрики 5, 6, 9.1, 19, 24, 25 та 26), необхідно купити медіа-картку “RIA” з секретним кодом. В такому разі з неї буде списано 15 грн. за кожне оголошення чи прайс-лист, подані понад “ліміт” (послуга категорії “Б”).

2.4. Також можна подати У ВІВТОРОК, СЕРЕДУ, ЧЕТВЕР, П`ЯТНИЦЮ, СУБОТУ, НЕДІЛЮ, ПОНЕДІЛОК ВИДІЛЕНИЙ ПРАЙС чи ВИДІЛЕНЕ ОГОЛОШЕННЯ, при цьому з медіа-картки “RIA” буде списано 22 грн. (послуга категорії “В”).

2.5. Якщо Клієнт має бажання У ВІВТОРОК СЕРЕДУ, ЧЕТВЕР, П`ЯТНИЦЮ, СУБОТУ, НЕДІЛЮ, ПОНЕДІЛОК подати ОГОЛОШЕННЯ НА ТИЖДЕНЬ (оголошення публікується щоденно, крім неділі, у щоденній інтернет-газеті “20 хвилин” та у найближчу середу у щотижневику “RIA”), з медіа-картки “RIA” буде списано 30 грн (послуга категорії “Г”).

2.6. Якщо Клієнт має бажання У ВІВТОРОК СЕРЕДУ, ЧЕТВЕР, П`ЯТНИЦЮ, СУБОТУ, НЕДІЛЮ, ПОНЕДІЛОК подати ВИДІЛЕНЕ ОГОЛОШЕННЯ НА ТИЖДЕНЬ (оголошення публікується щоденно, крім неділі, у щоденній інтернет-газеті “20 хвилин”, “Телесенсація” та у найближчу середу у щотижневику “RIA”), з медіа-картки “RIA” буде списано 45 грн (послуга категорії “Ж”).

2.7. Якщо Клієнт має бажання У ПОНЕДІЛОК, ВІВТОРОК СЕРЕДУ, ЧЕТВЕР, П`ЯТНИЦЮ, СУБОТУ, НЕДІЛЮ подати ОГОЛОШЕННЯ НА ТИЖДЕНЬ (щоденно, крім неділі, тільки у щоденній інтернет-газеті “20 хвилин”), з медіа-картки “RIA” буде списано 30 грн (послуга категорії “Е”).

2.8. Також можна подати У ВІВТОРОК, СЕРЕДУ, ЧЕТВЕР, П`ЯТНИЦЮ, СУБОТУ, НЕДІЛЮ, ПОНЕДІЛОК інформацію в рубрику "КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ" (друкується на початку рубрики, виділяється рамкою), при цьому з медіа-картки “RIA” буде списано 35 грн (послуга категорії “Д”). Для цієї категорії подвійного тарифу не існує. Для рубрик 1.0, 2.0, 3.0, 4.0, 5.0 та 8.0 текст: до 50 знаків, ціна: до 6 знаків, телефон: до 18 знаків. Для інших рубрик – текст: до 20 знаків, телефон: до 11 знаків.

2.9. Якщо Клієнт має бажання подати У ВІВТОРОК, СЕРЕДУ, ЧЕТВЕР, П`ЯТНИЦЮ, СУБОТУ, НЕДІЛЮ, ПОНЕДІЛОК ОСОБЛИВЕ ВИДІЛЕНЕ ОГОЛОШЕННЯ, з медіа-картки “RIA” буде списано 90 грн. (послуга категорії “О”).

2.10. Якщо Клієнт має бажання подати У ВІВТОРОК, СЕРЕДУ, ЧЕТВЕР, П`ЯТНИЦЮ, СУБОТУ, НЕДІЛЮ, ПОНЕДІЛОК ФОТООГОЛОШЕННЯ, з медіа-картки “RIA” буде списано 130 грн. (послуга категорії “Ф”). Оголошення категорї “Ф” приймаються тільки від приватних осіб.

2.11. У ВІВТОРОК, а при бажанні Клієнта в будь-який інший день, можна розмістити своє оголошення в щотижневій газеті "TЕЛЕСЕНСАЦІЯ", яка, будучи безкоштовним додатком до газет “RIA”, “RIA-Казатин” (у середу, четвер), та "20 хвилин" (у четвер) має додатковий тираж в роздрібному продажу. Це послуга категорії “T”, її вартість 25 грн. за звичайне оголошення, або 35 грн. за виділене. У ВІВТОРОК Клієнт може скористатись цією послугою до 18.00.

2.12. Якщо Клієнт має бажання у ВІВТОРОК, СЕРЕДУ, ЧЕТВЕР, П`ЯТНИЦЮ, СУБОТУ, НЕДІЛЮ, ПОНЕДІЛОК подати ПОЗДОРОВЛЕННЯ у газету “RIA”, з медіа-картки “RIA” буде списано 20 грн (послуга категорії “П”). Кількість знаків поздоровлення повинна бути не більше 130 при звичайному тарифі, та не більш 260 знаків при подвійному тарифі. Підпис: 20 знаків.

2.13. ПОСЛУГА “ПОДВІЙНИЙ ТАРИФ”.

Якщо Клієнт має бажання подати оголошення (крім прайсів, та рубрики “КРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ”) до 160 знаків, потрібно сплатити подвійний тариф. Ця послуга діє тільки для оголошень, які подаються за категоріями: “Б” (при цьому додатково потрібно сплатити 15 грн.), “В” (додатково сплатити 22 грн), “О” (додатково сплатити 45 грн.), “Г” (додатково сплатити 30 грн.), “Ж” (додатково сплатити 45 грн.), “Е” (додатково сплатити 30 грн), “Т” (додатково сплатити 25 грн. за звичайне, або 35 грн. за виділене оголошення), “П” (додатково сплатити 20 грн.).

У рубрику 20 (Знайомства) оголошення приймаються тільки до 200 знаків за звичайним тарифом.

Безкоштовні оголошення та прайси категорії “А”, оголошення категорії “Д”, та фотооголошення категорії “Ф” за подвійним тарифом не приймаються.

2.14. ПОСЛУГА “ПІДНЯТИ ВИЩЕ”.

Якщо Клієнт має бажання підняти своє оголошення чи прайс вище (на початок рубрики), він повинен додатково сплатити 10 грн. Ця послуга не діє для безкоштовних оголошень, поданих за категорією “А”. Всі оголошення чи прайси, поданні за цією послугою сортуються окремо, відповідно до правил комп`ютерного сортування, та друкуються на початку замовленої рубрики.

2.15. Клієнт може доручити уповноваженому продавцю медіа-карток “RIA” від свого імені і за свій рахунок подати оголошення в газету “RIA” категорій “Б”, “В”, “Г”, “Д”, “Е”, “Ж”, “О”, “Т”, “Ф” і “П”.

2.16. На декілька номерів вперед приймаються оголошення категорій “Б”, “В”, “Г”, “Д”, “Ж”, “О”, “Т”, “Ф” і “П”.

2.17. Якщо Клієнт має бажання додатково розмістити оголошення на тиждень в Інтернеті на сайті www.auto.ria.com, або  www.dom.ria.com, або  www.ria.com, потрібно сплатити додатково 12 грн.

2.18 Якщо Клієнт має бажання змінити текст або номер телефону вже поданного раніше оголошення або прайса, він повинен назвати код медіа-картки “RIA”, з якої подавалось це оголошення.

2.19. Усі оголошення та прайси автоматично сортуються в алфавітному порядку за правилами комп’ютерного сортування.


3. ГАЗЕТА "RIA" І КЛІЄНТ ДОМОВИЛИСЬ ПРО ТЕ, ЩО НЕ БУДУТЬ ОПУБЛІКОВАНІ (В ТОМУ ЧИСЛІ У ВИПАДКУ ОПЛАТИ):

3.1. Оголошення з більшою кількістю знаків, ніж визначено у п.2.1—2.13.

3.2. Оголошення про пропозиції роботи без зазначення номера телефону, а також посередників з працевлаштування, які не мають ліцензій.

3.3. Оголошення без зазначення №№ ліцензій, якщо діяльність підлягає ліцензуванню, а також ті, які суперечать Закону України "Про рекламу".

3.4. Оголошення, які суперечать нормам здорового глузду та моралі.

3.5. Оголошення про знайомства з іншими координатами, крім "до запитання", "а/с" та e-mail.

3.6. Неоплачені оголошення, подані зверх ліміту.

3.7. Оголошення та прайси з неправильно зазначеним номером рубрики.

3.8. Фотооголошення з фотографією, яка містить назви підприємств, фірм, або їх логотипи.

3.9. Оголошення про втрату документів (печатки) без пред’явлення документів, що засвідчують особу, яка подає оголошення.

3.10. Прайси, які вміщують більше одного номера телефону в рубриках 6.1; 6.2; 7.1; 7.2; 7.3; 7.4; 8.6; 8.7; 8.8; 8.9; 11.1; 11.2; 12.1; 12.2; 13.1; 13.2; 14.1; 14.2; 15.1; 15.2; 16.1; 16.2.

3.11. У випадках, перерахованих в п. 3.1-3.10, Клієнт не буде мати претензій з повернення заплачених ним грошей до підприємця, який їх прийняв, і до газети “RIA”.


4. "RIA" І КЛІЄНТ БУДУТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ ТІЛЬКИ АКРЕДИТОВАНІ ПРИЙМАЛЬНІ ПУНКТИ ОГОЛОШЕНЬ І ПРОДАЖУ МЕДІА-КАРТОК “RIA”:

У ВІННИЦІ

1. Центральний універмаг (пл. Гагаріна, 2), праве крило, 2-і східці, між 1-м і 2-м поверхами (пн-пт з 10.00 до 19.00, субота з 10.00-18.00, неділя з 11.00-17.00, обід з 14.00-14.30).

2. "Петроцентр" (пр-кт Коцюбинського, 72), 2-й поверх, з 10.00 до 18.00, субота – з 10.00 до 14.00, обідня перерва з 13.00 до 14.00, неділя – вихідний.

3. Магазин "Чайка" (пр-кт Космонавтів, 36-А), біля входу у магазин, з 10.00 до 16.00, обід з 13.00 до 14.00, неділя – вихідний.

4. Магазин "Статок" (вул. Л.Ратушної, 24-А), ліворуч від входу, щоденно з 9.00 до 20.00, без обіду і вихідних.

5. Редакція газети "RIA" (Хмельницьке шосе, 2-А, готель "Профспілковий", 6 поверх) пн-пт (з 9.00 до 21.00), сб-нд (з 9.00 до 18.00).

6. Торговий центр "Дастор" (пр-кт Юності, 18), ліворуч від входу, відділ "ПРЕСА", без перерви і вихідних з 8.00 до 23.00.

7. ТЦ "Фуршет" (Хмельницьке шосе, 145, 1 поверх, зліва від входу, відділ канцтоварів) з 09.00 до 21.00 без перерви та вихідних.

8. Західний автовокзал (Хмельницьке шосе, газетний кіоск навпроти входу в автовокзал) щоденно з 8.00 до 19.00 без перерви та вихідних.

9. вул.Коцюбинського,13, вівторок-неділя з 8.00 до 17.00.

10. Центральний ринок, тролейбусна зупинка, точка продажу преси, вт-сб з 7.30 до 16.00, неділя, понеділок – вихідний.

11. ТРК "Магіцентр", вул. Козицького, 51, 1 поверх, біля супермаркету "Сільпо". Без вихідних, з 10.00 до 20.00.

12. Пл.Гагаріна, синя палатка "Газети та журнали" (біля входу в перукарню "Красуня"), пн-пт з 10.00 до 20.00, субота з 10.00 до 19.00, неділя з 11.00 до 18.00.

13.  пл. Героїв Сталінграду (зал. Вокзал) р-к Привокзальный 2, кіоск "Лотереї" біля магазину іграшок та парфум, з 8.00 до 19.00, без вихідних.

14. р-к "Урожай", біля входу кіоск "Лотереї", без вихідних.

15. ТЦ "Все для дому", вул.Коцюбинського, 4, відділ "Преса", "Лотереї", "Натуральна кава", з 9.00 до 19.00, без перерви та вихідних.

16. Вул.Київська, 8, прим. Центр. автовокзалу, кіоск "Національні лотереї".

17. Вул.Київська,146, маг. "Продукти", вихідний понеділок-неділя.

18. ТРЦ "Мегамол", вул.600-річчя,17, з 09.00 до 21.00, без вихідних.

19. Вул.Соборна,14, реалізатор преси біля костьолу, без перерви на обід, вихідний неділя.

20. ТЦ "Петроцентр", вул.Коцюбинського, 72, 1-й поверх, кіоск з продажу лотерей, з 9.00 до 19.00, без перерви і вихідних.

В НЕМИРОВІ: вул. Луначарського,19, 1 поверх, справа від входу, пн-пт з 8.00 до 14.00, субота з 8.00 до 12.00, неділя – вихідний.

В ГАЙСИНІ: вул.1 Травня, 54, к.6, з 8.00 до 18.00.

 

ДО УВАГИ ІНОГОРОДНІХ КЛІЄНТІВ!

За адресою 21016, м. ВІННИЦЯ, а/с 5808, приймаються тільки платні оголошення (категорії “В”, “Г”, “О”, “Д”, “Т”, “П”, “Ф”). Для цього в конверт вкладіть квитанцію про сплату необхідної суми на р/р 26005000116776  у фiлiї ВАТ “Укрексімбанк” у м. Вiнниця, МФО 302429 одержувач — ТОВ “Медiа Дiм “РIА”, код ЄДРПОУ 34377553, свiдоцтво ППДВ № 100065551, Iнд.податковий № 343775502080 (загальна система оподаткування), і текст Вашого оголошення.

 

Медіа-картки “RIA” великих номіналів продаються з наступними знижками:

260   грн  - 5%    =  247 грн 
500   грн  - 10%   =  450 грн
1000 грн  - 15%   =  850 грн
2000 грн  - 20%  =  1600 грн
4000 грн  - 25%  =  3000 грн