20.ua

20.ua

20.ua – це бізнес-довідка №1 з оцінками та реальними відгуками. На сайті представлено актуальну інформацію про заклади, підприємства, компанії міста Вінниці, Тернополя, Житомира та Хмельницького. Ви зможете ознайомитися з описом діяльності компаній, адресою, контактними даними.

Завдяки простому зручному каталогу знайти для себе те, що потрібно, дуже легко – всі послуги розділено на категорії (здоров’я, навчання, розваги, туризм тощо).

На сайті можна залишати свої відгуки, враження, застереження та ставити оцінки. Саме з цих оцінок-відгуків складається рейтинг компаній міста. Якщо Ви не можете вирішити, до якого фітнес-центру, ресторану або магазину піти – Вам допоможе сайт 20.ua, бо він надає можливість обрати справді надійного виконавця або постачальника, якого рекомендують самі ж споживачі. Саме тому 20.ua є унікальною “народною” бізнес-довідкою – оцінки і відгуки користувачів ми ставимо на перше місце.

Вам є, що сказати про установи або заклади, в яких бували Ви? Хочете поділитися інформацією про нотаріуса або лікаря, клінінгову компанію або аудиторську фірму? Приєднуйтесь до нас – пишіть відгуки та ставте оцінки. Так Ви допоможете іншим зробити правильний вибір. Тільки завдяки Вам ми зможемо скласти об’єктивний та чесний рейтинг кращих закладів у Вінниці.

20.ua – це довідка, побудована на реальних відгуках!

present.20.ua

Шукаєте оригінальний і корисний подарунок? Хочете здивувати своїм вибором і порадувати можливістю самостійно визначити для себе презент? Потрібна нестандартна ідея при обмеженому бюджеті?

У Вас більше не буде проблем з вибором подарунка. Подарунковий сертифікат – найкраще привітання.

Подарункові сертифікати останнім часом стали одним з найбільш популярних варіантів презенту не тільки близьким людям, але й керівнику, колезі, партнеру, молодятам на весілля, ювілярам. І все тому, що:

  • Немає ризику помилитися з подарунком. Сьогодні немає дефіциту якихось речей або послуг, тому практично у кожного є необхідні йому речі. Але ж хочеться, щоб подарунок був корисним. Милі дрібнички часто просто відкладають на дальню полицю. Краще дати можливість людині, яку ви вітаєте, самостійно обрати презент із запропонованого асортименту.

  • Ви незмінно укладетеся в суму, на яку розраховуєте. Адже замовити можна подарунковий сертифікат будь-якого номіналу.

  • Різний номінал подарункового сертифіката дозволить враховувати статус людини, розмір події, ваші можливості при підборі подарунка.

  • Привабливий «подарунковий» зовнішній вигляд. Це ще і компактний подарунок, який зручно підносити в будь-якій ситуації. Це особливо зручно при виїзному святкуванні весілля, дні народження, пам’ятної дати, корпоративу. Винуватець торжества не буде обтяжений зберіганням такого сувеніру.

  • Нікого не залишите без подарунка. Навіть якщо ви забули, що сьогодні річниця вашого весілля чи день народження тещі, забули про день призначення шефа на посаду або побаченні з коханою дівчиною, можна швидко замовити подарунковий сертифікат. І у вас завжди буде приємний сюрприз.

  • Заощадите час на пошук пам’ятного сувеніра. Вам не потрібно їздити по магазинах, придумувати, куди відвести улюблену жінку, не доведеться мучитися вибором червоного або чорної хустки, пряного або солодкуватого аромату парфумів. Досить буде вибрати подарунковий сертифікат, і ваша дівчина сама вибере собі презент.

  • Подарунок – це вираження уваги, тому дарувати просто гроші часто недоречно. Подарунковий сертифікат є більш привабливою ідеєю презенту.

На нашому сайті ви знайдете подарункові сертифікати від магазинів одягу, парфумерії, білизни, посуду, меблів, від туристичних агентств, кейтерингових компаній, ресторанів, спа-салонів, фітнес-центрів і безлічі інших компаній, що надають найширший спектр послуг.

Present.20.ua – ми даруємо можливість кожному отримати кращий презент.