Цінності

“Ми цікаво розповідаємо свіжі перевірені історії, важливі для людей нашого міста. Кожна історія базується на фактах та якісних розслідуваннях й викликає «Вау!».”

Кожен у цьому житті виконує свою місію й у всіх вона різна. Місія ж RIA Медіа – це насамперед цікаво, наче друзям біля вогнища, розповідати свіжі та перевірені історії й факти, важливі для енергійних людей нашого міста. А найголовніше, мультимедійні макети та аудиторія, котра їх бачить, викликає у клієнта нестримне «Вау!». І це дуже важливо для нас. Та ця місія може бути повноцінно реалізована тільки завдяки певним принципам та незмінним цінностям корпорації. Адже якість послуг та продукту напряму залежить від ефективності команди.

Головні наші цінності наступні:

1

Самоосвіта та самовдосконалення.

Щоб принести як можна більше користі, кожен спеціаліст RIA займається самоосвітою. Адже це запорука прогресу та руху з часом. Також самоосвіта дає можливість кожному реалізуватись на стільки, на скільки він здатен. Ми вважаємо, що неможливо навчити людину, яка сама цього не прагне.

2

Читач і Рекламодавець

За ради лідерства на ринку, ми зажди на перше місце ставимо інтереси читачів та рекламодавців. Адже всі наші старання для них. На друге ж – персоналу. Тоді як головний інтерес засновників це щаслива компанія – лідер з кращими спеціалістами, які створюють кращі в світі контент та рекламу для читачів та рекламодавців.  Саме тому Медіа Корпорація RIA інвестує весь прибуток у покращення продуктів та створення нових.

3

Ніхто не може досягнути успіху інакше, ніж приносячи користь іншим

Філософію корпорації можна описати словами Тадао Йошида, відомого японського мілліардера: “ Ніхто не може досягти успіху інакше, ніж приносячи користь іншим”. Для нас найважливіше завдання – це приносити користь читачам та рекламодавцям. Щаслива компанія складається зі спеціалістів, які постійно займаються самоосвітою та діють відповідно до аксіоми – “принось користь іншим й твій успіх буде результатом принесеної користі”.

4

Якщо я що-небудь роблю, я роблю це на 100%

Нині RIA Медіа лідер на тих ринках, де вона працює. Завдяки тому, що кожен працюючий в ній вкладає в роботу всю душу та всього себе на 100%.  І це все для читачів та рекламодавців. Це суттєво і відрізняє нас від конкурентів, серед яких багато компаній ставлять собі першочергову ціль заробити гроші. І це часто виливається в «як платите – так і працюємо». Наша ж ціль кардинально відрізняється. Вона полягає у якісному наданні медійних послуг, що є результатом принесеної користі суспільству.