Дизайнерські послуги

Відділ дизайну Медіакорпорації RIA допоможе Вам у забезпеченні вашого бізнесу рекламною та сувенірною продукцією. Ми маємо 23-річний досвід в розробці та створенні якісного та дієвого дизайну..

Ми підготуємо для Вас:
- логотип та фірмовий стиль;
- дизайн візиток, карманих календариків, пластикових карток;
- рекламні чи інформаційні буклети, брошури;
- дизайн календарів, плакатів;
- верстку каталогів, газет та журналів;

Багато хто вважає, що підготувати яскравий макет зовсім не складно. Але потрібно розуміти, що саме Ви продаєте (памятатаєте чудове гасло засновника REVLON Чарльза Ревлона – “на фабриці ми виробляємо косметику, а в магазині продаєм надію”). Необхідно розуміти кінцеву задачу будь-якого рекламного продукту. Ви повинні чітко визначити, щто ви продаєте – красу, надію, спокій чи впевненість у завтрашньому дні? Це головне. Виходячи з цього, а також на основі ваших побажань по розробці рекламної продукції ми і пропонуємо вам ескіз майбутньої рекламної продукції.
Як правило, вся рекламна продукція починається з проекта-ескіза майбутнього поліграфічного продукту, з якого вже помітна стилістика, поєднання текстів і фотографій, його формат, компоновка матеріалів.

Візитки
(галерея робіт)

Візитки бувають особистими, корпоративними, діловими і т.д. Їх друкують на різних матеріалах (картоні, папері, пластику), з використанням різних методів друку та післядрукарської обробки, найчастіше візитні картки мають стандартні розміри і оригінальний дизайн. Індивідуальний стиль і оформлення візитки – важлива вимога до поліграфічного виробу, призначеному для персоналізації і гідного представлення свого власника. Термін виготовлення дизайну – 1 день (або декілька хвилин), термін друку – 1-3 дні.

Рекламні флаєри та буклети:
(галерея робіт)

Рекламні листівки та флаери зазвичай готуються для розповсюдження на виставках, форумах, семінарах, в магазинах та торгових центрах. При наявності вихідних матеріалів – дизайн флаєра чи листівки зазвичай виконується за 1 день.

Рекламні макети для газет та журналів:
(галерея робіт)
Якщо ви розміщуєте свою рекламу в періодичній пресі – вам знадобиться макет. Для створення привабливого рекламного оголошення Вам достатньо лише точно поставити технічну задачу, визчачитись з УТП (унікальною торговою пропозицієї) Вашої компанії, надати наявні матеріали (зображення, логотип, тексти).

Дизайн календарів
(галерея робіт)

Всім відомо, що корпоративні подарункові календарі – відмінний подарунок та сувенір, що працює весь рік на закріплення вашого іміджу в офісах ваших потенційних клієнтів, партнерів та друзів. Саме тому до створення корпоративного календаря потрібно віднестись завчасно та з усією відповідальністю. Завчасно потрібно продумати ідею календаря, підготувати фотоілюстрації, розробити макет та віддрукувати тираж. А щоб від підготовки календарів у вас не боліла голова в кінці року – ми пропонуємо вам звертатись завчасно.